29.06.2017
Військову прокуратуру Південного регіону України очолив Олександр Цибенко
У четвер, 29.06.2017, заступник Генерального прокурора – Головний військовий прокурор Матіос Анатолій Васильович представив колективу військової прокуратури Південного регіону України новопризначеного керівника – підполковника юстиції Цибенка Олександра Сергійовича.
У ході представлення нового прокурора регіону Анатолій Васильович зазначив, що в умовах сьогодення для держави, яка переживає важкі часи, та органів прокуратури найважливішим завданням є забезпечення неухильного додержання вимог законодавства та правопорядку у Збройних Силах України та інших військових формуваннях. Адже доля країни залежить від боєготовності військових підрозділів, їх спроможності виконувати поставлені задачі.
Головний військовий прокурор охарактеризував новопризначеного військового прокурора Південного регіону України як досвідченого фахівця, знання та службовий досвід якого безумовно сприятимуть зростанню активності та ефективності діяльності підпорядкованого колективу.

У свою чергу, Олександр Сергійович Цибенко подякував за висловлену довіру. Він запевнив, що разом із колективом забезпечить якісне виконання нагальних завдань, які сьогодні стоять перед органами військової прокуратури.

кількість переглядів: 742