14.03.2016
Поліцейські Чорноморського відділення поліції за незаконне затримання та катування громадян відповідатимуть у суді
Військовою прокуратурою Одеського гарнізону Південного регіону України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.127, ч.2 ст.146, ч.2 ст.365, ч.3 ст.368, ч.3 ст.371 КК України стосовно співробітників карного розшуку Чорноморського відділення поліції Овідіопольського відділу поліції ГУ НП в Одеській області.
У ході досудового розслідування встановлено, що вищезазначені службові особи перевищили владу та службові повноваження, що супроводжувалось насильницькими діями стосовно трьох цивільних осіб.
Поліцейські незаконно їх затримали та позбавили волі, супроводжуючи заподіянням сильного фізичного болю та морального страждання шляхом нанесення побоїв, мучення та інших насильницьких дій з метою примусити їх вчинити дії, що суперечать їх волі.
Наразі вже чотирьом оперуповноваженим СКР Чорноморського відділення поліції Овідіопольського відділу поліції ГУ НП в Одеській області повідомлено про підозру у вчиненні вказаних злочинів.
Приморським районним судом міста Одеси стосовно двох підозрюваних обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту строком на 60 діб.
Окрім того, військовою прокуратурою Одеського гарнізону Південного регіону України до Приморського районного суду міста Одеси внесено клопотання про застосування стосовно ще двох підозрюваних запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування продовжується. Перевіряється причетність до вчинення цих злочинів і інших співробітників правоохоронних органів.
кількість переглядів: 998