24.02.2016
До арешту з утриманням на гауптвахті засуджено двох офіцерів 53-ї омбр
Як повідомлялося раніше, військова прокуратура Південного регіону України оперативно відреагувала на ситуацію, що склалася на полігоні «Широкий Лан», де військовослужбовці 53-ї окремої механізованої бригади скаржились на незадовільні соціально-побутові умови.
За втручання військової прокуратури побут бійців в польовому таборі покращився. Зокрема, для них організували миття в лазні, триразове гаряче харчування та ін.
Крім того, були застосовані заходи прокурорського реагування, а саме, складені  протоколи про вчинення адміністративних правопорушень за ст. 172-15 КУпАП відносно командирів, які безпосередньо відповідали за переміщення та облаштування особового складу на полігоні.
Сьогодні, 24 лютого 2016 року, Миколаївський районний суд Миколаївської області після розгляду матеріалів по суті, визнав винними у недбалому ставленні до служби начальника штабу – першого заступника командира батальйону 53-ї омбр і заступника командира цього ж батальйону з тилу та призначив їм покарання у виді арешту терміном 5 діб з утриманням на гауптвахті.
На розгляді в суді знаходяться ще 8 протоколів про адміністративні правопорушення, вчинені командирами різного рівня  – від батальйонної ланки до заступників командувача оперативного командування «Схід».
кількість переглядів: 2208