09.09.2015
За фактом розтрати грошових коштів казенного підприємства на суму 3,8 млн. грн. відкрито кримінальне провадження
Військовою прокуратурою Запорізького гарнізону Південного регіону України викрито факт розтрати посадовими особами казенного підприємства «Науково-виробничий комплекс «Іскра» грошових коштів на суму 3,8 млн. грн.
Наразі з’ясовано, що протягом 2013-2015 рр. нечисті на руку посадовці здійснили привласнення кількамільйонних сум, що належали підприємству, шляхом виведення їх на рахунки двох товариств з обмеженою відповідальністю. Грошові кошти перераховувалися нібито за надання послуг у конструкторських розробках, винаходах чи доробках озброєння та військової техніки, які останніми фактично не здійснювались.
При цьому у перелічених патентах посадові особи державного підприємства були визначені як винахідники.
За даним фактом до ЄРДР внесені відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.
Процесуальне керівництво здійснюється військовою прокуратурою Запорізького гарнізону.
 
Довідково:
Санкція ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
кількість переглядів: 1883