27.07.2015
Військовою прокуратурою на Одещині затримано організовану злочинну групу чиновників-корупціонерів, які кришевали рибний промисел
Військовою прокуратурою Південного регіону України спільно із спецпідрозділом Управління служби безпеки України в Одеській області та УВБ Держприкордонслужби припинено діяльність ще одної організованої злочинної групи. На цей раз чиновники різних відомств об’єднались для одержання неправомірної вигоди за надання можливості здійснювати незаконний рибний промисел в Одеській затоці.
Після одержання чергового хабара загальною сумою 60 тис. грн. викрито 4 учасників ОЗГ. Серед них: начальник та головний державний інспектор територіального відділу «Західно-Чорноморської рибохорони», державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Чорного моря, а також інспектор одного з відділів прикордонної служби ДПС України.
При цьому, троє із вказаних осіб затримані послідовно, одразу після одержання кожним з них своєї частки неправомірної вигоди з числа коштів, зібраних з рибалок.
На даний час проводяться першочергові слідчі дії, за результатами яких буде вирішено питання про повідомлення правопорушникам про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 28 і ч. 3 ст. 368 КК України.
Наразі встановлено такий факт, що серед вищевказаних затриманих українських посадовців була і особа, про призначення якої головою Агентства рибного господарства Республіки Крим у березні 2014 року повідомляли ЗМІ так званої «Державної Ради Республіки Крим».
Досудове розслідування здійснюється військовою прокуратурою Білгород-Дністровського гарнізону.
Як повідомлялось раніше, військові прокурори спільно із спецпідрозділом УСБУ та УВБ ДПСУ припинили корупційну діяльність групи офіцерів одного з прикордонних загонів на Одещині, які організували контрабандний канал поставки товарів в Україну.
кількість переглядів: 2350