03.11.2014
Двох дезертирів на Дніпропетровщині засуджено до семи років позбавлення волі
Двох військовослужбовців однієї з військових частин у Дніпропетровській області 31 жовтня 2014 року за скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 408 КК України, засуджено до семи років позбавлення волі.
Установлено, що зазначені військовослужбовці, діючи за попередньою змовою, з метою ухилитися від військової служби самовільно залишили розташування військової частини і виїхали у Донецьку область.
Завдяки скоординованим діям військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону, військової контррозвідки УСБУ у Дніпропетровській області та Дніпропетровського зонального відділу військової служби правопорядку на початку червня поточного року у м. Амвросіївка Донецької області дезертирів було виявлено та затримано.
Під час досудового розслідування, проведеного військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону, доведено, що останні мали намір ухилитися від військової служби, підготували та вчинили злочин за попередньою змовою групою осіб.
Дослідивши обставини справи, Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області суд визнав зазначених військовослужбовців  винними у скоєнні дезертирства та призначив кожному з них покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.
 
кількість переглядів: 2745